Soms wordt gezegd dat we teveel in ons hoofd leven. Ikzelf beken ook schuld. Mijn voeten bv, lijkt een heel andere zone, zo ver weg, ik weet niet altijd wat daar op de grond gaande is (oké overdreven haha). Terwijl die trouwe dienaren wel wat aandacht verdienen. En ook zeker wat er aan je voeten is.
Ons schoeisel verklapt namelijk nogal wat.
Op onze herfstweekends voor singles binnenkort zijn dat bemodderde bottines en klikpedaalschoenen. Terwijl het op onze New Year’s Eve Party meer classy of hip schoeisel zal zijn. In maart zitten onze onderste extremiteiten in skibotten. Zo gaat dat maar door. Aan je schoen kan je de kalender aflezen.
En ook iets over de persoon. Een vriend van mij had op zijn datingprofiel staan “op zoek naar een vrouw die moeiteloos wisselt tussen loopschoenen, bergbottines en hakschoenen”. Hij heeft ze gevonden… 🙂
Bij mij zijn het trouwens op dit moment pantoffels 🙈 (oepsie, onheldhaftig, maar: telewerken is het excuus).
Maar waar ik naartoe wil: of je nu sneakers, loopschoenen, crocs, pumps (ja kan ook voor mannen :), skibotten, laarzen, tapdanschoenen, zwemvliezen, … draagt, er is altijd een vakantie van Tomeeto waar je in past en welkom bent!
Petra
Oprichtster Tomeeto
Samen met 7150 anderen onze blog in je inbox ontvangen? Klik hier